GirGir.Org | İletişim


Sitemiz ve sohbet platformu ile ilgili her türlü görüş, öneri, şikayetlerinizi Sohbet odaları içerisinde bulunan #Yönetim Kanalından faydalanarak dile getirebilir, çözüm yolu arayışında bulunabilirsiniz.

Sunucu içerisinde ve internet sitemizde, her hangi bir problem, sorun durumunda, bilgi verebilir, çözüm alabilirsiniz, bunun için mail yolu ile iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz aşağıda belirtilmiştir;

İletişim Mail Adresi : remotermtkl@gmail.com

İletişim sayfamızda belirttiğimiz email adresinden, Bilgi, öneri, istek, şikayet gibi durumlar hakkında bilgi verebilir, siz değerli kullanıcılarımıza en geç geri dönüş 48 saat içerisinde sağlandığını bilmenizi isteriz. gönderdiğiniz bildirimler sayesinde gerekli önlem ve aksiyonlar alınmakta olup, bu doğrultuda huzurlu sohbet platformu oluşumunu desteklemekteyiz.

Sohbet odalarımız vizyon ve misyon betiklerine yakışır ve kullanıcı mutluluğu göz önüne alınarak hizmet vermektedir, Sohbet ve chat odaları içerisinde, her anınızda keyif alabileceğiniz bir muhabbet ortamı tahsis edilmiş olup, kesintisiz sohbet gerçekleştirip paylaşım yapabileceğiniz bir sohbet platformu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına, görüş ve düşüncelerinizi önemsiyoruz.

© Girgir.Org Sohbet Sitesi Chat Odaları - 7/24 Kesintisiz Arkadaşlık.    Girgir.Org Tüm Hakları Saklıdır.